Hemmet iFokus

Hemmet

kamel

kamel

Lite nyfiken på det här med LCHF, använder just nu GI men funderar om det kanske skulle vara dags för en liten kick i viktnedgången något som kanske ett kostbyte skulle hjälpa till med, Trivs annars bra med GI  o känner mig trygg där, att ändra kost helt är ju alltid lite skrämmande. 

Ännu ett fynd bland allt spännande som gömmer sig under ifokus. Trädgård, äntligen kan jag få svar från medlemmar som kan så oerhört mycket mer än mig. 

23 oktober 2008 Har nu även hittat till sajten om fibromyalgi, det kändes underbart att hitta den. Äntligen fick jag en förklaring till de "sendrag" som plågar mig på nätterna

4 november. Vilken tur att jag hittade till fibrosajten, Jag har hittat massor av matnyttigt allra helst sånt som kan komma väl till pass när det blir dags att gå till länsrätten

Medlem sedan:
2008-02-24
Antal inloggningar
49
Född
-
Kön
Kvinna
Skrivna inlägg
4
Skrivna kommentarer
24
Fådda gillningar
166
Senast aktiv:
2020-09-05 03:09

Medlem i 5 sajter

Medaljer